A2 afgesloten tijdens weekend 14-17 november
De A2 tussen Maasbracht/ Sint Joost (knooppunt Het Vonderen) en Urmond is volledig afgesloten van vrijdag 14 november 21.00 uur tot maandag 17 november 05.00 uur. De af- en toeritten van de tussenliggende aansluitingen gaan een uur eerder dicht en een uur later open.

Rijkswaterstaat waarschuwt voor grote verkeershinder
Van vrijdag 14 november 21.00 uur tot maandag 17 november 05.00 uur is de A2 volledig afgesloten tussen knooppunt Het Vonderen en Urmond. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en forse vertragingen die kunnen oplopen tot meer dan 60 minuten, zowel op snelwegen als op provinciale en lokale wegen. Let op: de Sint Joosterweg in Maasgouw bij het Ei van Sint Joost is ook afgesloten. Deze afsluiting duurt van vrijdag 14 november 23.30 uur tot zondag 16 november 21.00 uur.
Meer informatie
Heeft u vragen over de afsluiting? Dan kunt u contact opnemen met Rijkswaterstaat. Alle informatie over de afsluiting en werkzaamheden aan de A2 vindt u op de website van Rijkswaterstaat.