Wilt u weten hoeveel inwoners Maasgouw telt? En hoe de leeftijdsopbouw is? Dat leest u op deze pagina.

Cijfers (per 1 januari 2022)

  • Gemeente Maasgouw telt 24.034 inwoners.
  • Er zijn 13.280 adressen, waarvan 11.280 woonadressen.
  • De totale oppervlakte van de gemeente is 5.812 hectare. Hiervan is 1.245 ha water en 4.566 ha land.

Aantal inwoners per 1 januari

Kern202020212022
Beegden178618171823
Heel en Panheel450645464543
Linne363136163648
Maasbracht en Brachterbeek700470257039
Ohé en Laak841831840
Stevensweert164916011618
Thorn248624812478
Wessem205820302045
Totaal23.96323.94724.034
Leeftijdsopbouw gemeente Maasgouw
Leeftijd202020212022
0 - 4 jaar887886914
5 - 9 jaar910899931
10 - 14 jaar967968923
15 - 19 jaar1.2541.1871.132
20 - 64 jaar13.53513.48613.427
65 - 74 jaar3.6333.7263.789
75 - 84 jaar2.0442.0552.174
85 jaar en ouder733740744

Meer weten?