Stevensweert - herinrichting oude kern
In juni 2022 wordt gestart met de werkzaamheden voor de herinrichting van de dorpskern Stevensweert. Op deze pagina houden wij u op de hoogte houden van de werkzaamheden. Deze zullen duren tot mei 2023.
Tijdlijn
Afgerond: Voorbereiding bouwwerkzaamheden (vanaf 24 mei) -
In het voorjaar heeft de aanbesteding plaatsgevonden. Gemeente Maasgouw heeft het werk gegund aan aannemer BLM Wegenbouw B.V. uit Wessem.
Ter voorbereiding op de werkzaamheden voert aannemer BLM Wegenbouw in mei/juni een aantal voorbereidende werkzaamheden uit. Het kan daarom gebeuren dat u BLM nu al tegenkomt in Stevensweert.
Afgerond: Vervanging gasleiding (door Enexis) -
Van week 15 tot medio juni 2022 worden er in opdracht van Enexis Netbeheer werkzaamheden uitgevoerd te Stevensweert, waarbij de oude gasleidingen worden vervangen.
Het gasleidingnet in Stevensweert is grotendeels aan vervanging toe. De aannemer vervangt het leidingnet volgens de nieuwste inzichten en stand van de techniek.
Momenteel bezig: Rulkenstraat, Singelstraat West en Contelmostraat -
We starten met de werkzaamheden op maandag 20 juni aan de Rulkenstraat, Singelstraat West en Contelmostraat. We leggen een regenwaterriool aan in de Rulkenstraat. De huidige riolering in de Singelstraat West en Contelmostraat blijft gehandhaafd. Deze straten krijgen een nieuwe wegverharding. De werkzaamheden duren naar verwachting ongeveer 2 maanden. Dit is altijd afhankelijk van het weer en van onvoorziene omstandigheden.
Nog te doen: Start op de Markt -
Na de kermis wordt begin september gestart op de Markt in Stevensweert en breiden zo uit richting het eerste gedeelte van Molenstraat Zuid, Jan van Steffeswertplein en de Maaspoort. De planning is dat dit het eerste kwartaal van 2023 wordt afgerond.
Nog te doen: Molenstraat-Zuid -
Uiteindelijk volgt het laatste gedeelte van de Molenstraat Zuid. Hiermee wordt naar verwachting gestart in het eerste kwartaal van 2023. In mei 2023 worden alle werkzaamheden afgerond.