HOME  |  Bestuur & Organisatie  |  Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

Installatievergadering gemeenteraad

De gemeenteraad neemt alle belangrijke beslissingen over de gemeente en heeft de controle over de uitvoering hiervan. Om de vier jaar worden de raadsleden door de inwoners van de gemeente zelf gekozen. In de gemeente Maasgouw zijn er 19 zetels te verdelen. De gemeenteraad vergadert in het gebouw van de MER-Omgevingsdienst in Heel.

Momenteel is de gemeenteraad van Maasgouw als volgt samengesteld: 
 
Lokaal Belang (7 zetels)
CDA (5 zetels)
VVD (2 zetels)
Nieuw Links Maasgouw (2 zetels)
Liberale Volkspartij Maasgouw (2 zetels)
PWM-50PLUS (1 zetel)
 

Gerrit Vervoort

Vervoort
contactgegevens en taken Gerrit Vervoort
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresg.vervoort@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Sjors Blomen

Blomen
contactgegevens en taken Sjors Blomen
FunctieRaadslid
E-mailadrest.blomen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Ad van Dam

van Dam
contactgegevens en taken Ad van Dam
FunctieRaadslid
E-mailadresa.vandam@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Miriam van Herten-Schlössels

van Herten-Schlössels
contactgegevens en taken Miriam van Herten-Schlössels
FunctieRaadslid
E-mailadresm.vanherten@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Greet Hilbrink-Hofstra

Hilbrink-Hofstra
contactgegevens en taken Greet Hilbrink-Hofstra
FunctieRaadslid
E-mailadresg.hilbrink@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Bert Impelmans

Impelmans
contactgegevens en taken Bert Impelmans
FunctieRaadslid
E-mailadresh.impelmans@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Erik Vrinzen

Vrinzen
contactgegevens en taken Erik Vrinzen
FunctieRaadslid
E-mailadrese.vrinzen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Erwin Dehing

Dehing
contactgegevens en taken Erwin Dehing
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrese.dehing@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Bas Busschops

Busschops
contactgegevens en taken Bas Busschops
FunctieRaadslid
E-mailadresb.busschops@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Koen Hawinkels

Hawinkels
contactgegevens en taken Koen Hawinkels
FunctieRaadslid
E-mailadresk.hawinkels@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Thea Hoenen- van Avesaath

Hoenen- van Avesaath
contactgegevens en taken Thea Hoenen- van Avesaath
FunctieRaadslid
E-mailadrest.hoenen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Jessie Smeets-Palmen

Smeets-Palmen
contactgegevens en taken Jessie Smeets-Palmen
FunctieRaadslid
E-mailadresj.palmen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Bert Zeegers

Zeegers
contactgegevens en taken Bert Zeegers
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresl.zeegers@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijVVD

Alcuin Thijssen

Thijssen
contactgegevens en taken Alcuin Thijssen
FunctieRaadslid
E-mailadresa.thijssen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijVVD

Anneke Bours-Vogels

Bours-Vogels
contactgegevens en taken Anneke Bours-Vogels
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresj.bours@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijNieuw Links Maasgouw

Sylvano Oosterwaal

Oosterwaal
contactgegevens en taken Sylvano Oosterwaal
FunctieRaadslid
E-mailadress.oosterwaal@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijNieuw Links Maasgouw

Clemens Meerts

Meerts
contactgegevens en taken Clemens Meerts
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresc.meerts@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLiberale Volkspartij Maasgouw

Rob Buschman

Buschman
contactgegevens en taken Rob Buschman
FunctieRaadslid
E-mailadresr.buschman@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLiberale Volkspartij Maasgouw

Marcel Richter

Richter
contactgegevens en taken Marcel Richter
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresm.richter@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijPartij Welzijn Maasgouw - 50PLUS