HOME  |  Bestuur & Organisatie  |  Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

Installatievergadering gemeenteraad

De gemeenteraad neemt alle belangrijke beslissingen over de gemeente en heeft de controle over de uitvoering hiervan. Om de vier jaar worden de raadsleden door de inwoners van de gemeente zelf gekozen. In de gemeente Maasgouw zijn er 19 zetels te verdelen. De gemeenteraad vergadert in het gebouw van de MER-Omgevingsdienst in Heel.

Momenteel is de gemeenteraad van Maasgouw als volgt samengesteld: 
 
Lokaal Belang (7 zetels)
CDA (5 zetels)
VVD (2 zetels)
Nieuw Links Maasgouw (2 zetels)
Liberale Volkspartij Maasgouw (2 zetels)
PWM-50PLUS (1 zetel)
 

Gerrit Vervoort

Vervoort
contactgegevens en taken Gerrit Vervoort
FunctieFractievoorzitter
AdresNieuwstraat 22
6019 BV  Wessem
E-mailadresg.vervoort@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Sjors Blomen

Blomen
contactgegevens en taken Sjors Blomen
FunctieRaadslid
AdresWilhelminalaan 13
6017 BA  Thorn
E-mailadrest.blomen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Ad van Dam

van Dam
contactgegevens en taken Ad van Dam
FunctieRaadslid
AdresOudeweg 40
6067 BZ  Linne
E-mailadresa.vandam@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Miriam van Herten-Schlössels

van Herten-Schlössels
contactgegevens en taken Miriam van Herten-Schlössels
FunctieRaadslid
AdresOosderweg 6
6099 BS  Beegden
E-mailadresm.vanherten@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Greet Hilbrink-Hofstra

Geen foto
contactgegevens en taken Greet Hilbrink-Hofstra
FunctieRaadslid
AdresRuimstraat 10
6051 LC  Maasbracht
E-mailadresg.hilbrink@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Bert Impelmans

Geen foto
contactgegevens en taken Bert Impelmans
FunctieRaadslid
AdresEuropastraat 19
6097 CA  Heel
E-mailadresh.impelmans@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Erik Vrinzen

Vrinzen
contactgegevens en taken Erik Vrinzen
FunctieRaadslid
E-mailadrese.vrinzen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

Erwin Dehing

Dehing
contactgegevens en taken Erwin Dehing
FunctieFractievoorzitter
AdresPastoor Woutersstraat 1
6017 BV  Thorn
E-mailadrese.dehing@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Bas Busschops

Busschops
contactgegevens en taken Bas Busschops
FunctieRaadslid
AdresWalburgisstraat 31
6109 RE  Ohé en Laak
E-mailadresb.busschops@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Koen Hawinkels

Hawinkels
contactgegevens en taken Koen Hawinkels
FunctieRaadslid
AdresStationsweg 17
6051 KK  Maasbracht
E-mailadresk.hawinkels@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Thea Hoenen- van Avesaath

Hoenen- van Avesaath
contactgegevens en taken Thea Hoenen- van Avesaath
FunctieRaadslid
AdresRector Driessenstraat 1
6097 AK  Heel
E-mailadrest.hoenen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Jessie Smeets-Palmen

Smeets-Palmen
contactgegevens en taken Jessie Smeets-Palmen
FunctieRaadslid
AdresBoegspriet 23
6051 GL  Maasbracht
E-mailadresj.palmen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

Bert Zeegers

Zeegers
contactgegevens en taken Bert Zeegers
FunctieFractievoorzitter
AdresMolenweg 1
6017 BM  Thorn
E-mailadresl.zeegers@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijVVD

Alcuin Thijssen

Thijssen
contactgegevens en taken Alcuin Thijssen
FunctieRaadslid
AdresSuikerdoossingel 8
6051 HP  Maasbracht
E-mailadresa.thijssen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijVVD

Anneke Bours-Vogels

Bours-Vogels
contactgegevens en taken Anneke Bours-Vogels
FunctieFractievoorzitter
AdresKlaverstraat 20
6051 KE  Maasbracht
E-mailadresj.bours@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijNieuw Links Maasgouw

Sylvano Oosterwaal

Oosterwaal
contactgegevens en taken Sylvano Oosterwaal
FunctieRaadslid
AdresTipstraat 37
6051 CW  Maasbracht
E-mailadress.oosterwaal@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijNieuw Links Maasgouw

Clemens Meerts

Meerts
contactgegevens en taken Clemens Meerts
FunctieFractievoorzitter
AdresDorpsplein 2
6099 AS  Beegden
E-mailadresc.meerts@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLiberale Volkspartij Maasgouw

Rob Buschman

Buschman
contactgegevens en taken Rob Buschman
FunctieRaadslid
AdresLinnerhof 16
6067 EJ  Linne
E-mailadresr.buschman@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLiberale Volkspartij Maasgouw

Marcel Richter

Richter
contactgegevens en taken Marcel Richter
FunctieFractievoorzitter
AdresBreeweg 18
6067 CJ  Linne
E-mailadresm.richter@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijPartij Welzijn Maasgouw - 50PLUS