HOME  |  Bestuur & Organisatie  |  Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

Installatievergadering gemeenteraad

De gemeenteraad neemt alle belangrijke beslissingen over de gemeente en heeft de controle over de uitvoering hiervan. Om de vier jaar worden de raadsleden door de inwoners van de gemeente zelf gekozen. In de gemeente Maasgouw zijn er 19 zetels te verdelen. De gemeenteraad vergadert in het gemeentehuis te Maasbracht.

Momenteel is de gemeenteraad van Maasgouw als volgt samengesteld: 
 
Lokaal Belang (7 zetels)
CDA (5 zetels)
VVD (2 zetels)
Nieuw Links Maasgouw (2 zetels)
Liberale Volkspartij Maasgouw (2 zetels)
PWM-50PLUS (1 zetel)

Overzicht nevenfuncties raadsleden

Overzicht commissieleden
 

G.J. (Gerrit) Vervoort

G.J. Vervoort
contactgegevens en taken G.J. (Gerrit) Vervoort
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresg.vervoort@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

T.J. (Sjors) Blomen

T.J. Blomen
contactgegevens en taken T.J. (Sjors) Blomen
FunctieRaadslid
E-mailadrest.blomen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

A.A.J.M (Ad) van Dam

A.A.J.M van Dam
contactgegevens en taken A.A.J.M (Ad) van Dam
FunctieRaadslid
E-mailadresa.vandam@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

M.X.G. (Miriam) van Herten-Schlössels

M.X.G. van Herten-Schlössels
contactgegevens en taken M.X.G. (Miriam) van Herten-Schlössels
FunctieRaadslid
E-mailadresm.vanherten@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

G. (Greet) Hilbrink-Hofstra

G. Hilbrink-Hofstra
contactgegevens en taken G. (Greet) Hilbrink-Hofstra
FunctieRaadslid
E-mailadresg.hilbrink@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

H.A. (Bert) Impelmans

H.A. Impelmans
contactgegevens en taken H.A. (Bert) Impelmans
FunctieRaadslid
E-mailadresh.impelmans@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

E. (Erik) Vrinzen

E. Vrinzen
contactgegevens en taken E. (Erik) Vrinzen
FunctieRaadslid
E-mailadrese.vrinzen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLokaal Belang

E.A.M. (Erwin) Dehing

E.A.M. Dehing
contactgegevens en taken E.A.M. (Erwin) Dehing
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrese.dehing@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

B.J.M. (Bas) Busschops

B.J.M. Busschops
contactgegevens en taken B.J.M. (Bas) Busschops
FunctieRaadslid
E-mailadresb.busschops@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

K. (Koen) Hawinkels

K. Hawinkels
contactgegevens en taken K. (Koen) Hawinkels
FunctieRaadslid
E-mailadresk.hawinkels@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

T.G. (Thea) Hoenen- van Avesaath

T.G. Hoenen- van Avesaath
contactgegevens en taken T.G. (Thea) Hoenen- van Avesaath
FunctieRaadslid
E-mailadrest.hoenen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

A.C.H. (Jessie) Smeets-Palmen

A.C.H. Smeets-Palmen
contactgegevens en taken A.C.H. (Jessie) Smeets-Palmen
FunctieRaadslid
E-mailadresj.palmen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijCDA

L.P.M. (Bert) Zeegers

L.P.M. Zeegers
contactgegevens en taken L.P.M. (Bert) Zeegers
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresl.zeegers@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijVVD

A.P.J.A.M. (Alcuin) Thijssen

A.P.J.A.M. Thijssen
contactgegevens en taken A.P.J.A.M. (Alcuin) Thijssen
FunctieRaadslid
E-mailadresa.thijssen@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijVVD

P. (Pollie) Kaal - Hermans

P. Kaal - Hermans
contactgegevens en taken P. (Pollie) Kaal - Hermans
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresp.kaal@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijNieuw Links Maasgouw

S.J. (Sylvano) Oosterwaal

S.J. Oosterwaal
contactgegevens en taken S.J. (Sylvano) Oosterwaal
FunctieRaadslid
E-mailadress.oosterwaal@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijNieuw Links Maasgouw

C.M.J.E.P. (Clemens) Meerts

C.M.J.E.P. Meerts
contactgegevens en taken C.M.J.E.P. (Clemens) Meerts
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresc.meerts@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLiberale Volkspartij Maasgouw

R.F.A.T. (Rob) Buschman

R.F.A.T. Buschman
contactgegevens en taken R.F.A.T. (Rob) Buschman
FunctieRaadslid
E-mailadresr.buschman@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijLiberale Volkspartij Maasgouw

M.M.G.M. (Marcel) Richter

M.M.G.M. Richter
contactgegevens en taken M.M.G.M. (Marcel) Richter
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresm.richter@gemeentemaasgouw.nl
Politieke partijPartij Welzijn Maasgouw - 50PLUS